Теплоізоляція

Теплоізоляція в Кременчуці

Теплоізоляція стін, трубопроводів, металоконструкції - нова послуга, яку можете замовити в ремонті і будівництві будинку, котеджу.

Сьогодні жителі України звертають увагу на енергозберігаючі технології, що міцно ввійшли в наше життя. Для цього є все: якісні ізоляційні матеріали, досвідчені фахівці, і головне - теплоізоляція в Кременчуці доступна в різних цінових категоріях.

Що ж отримує замовник, вибираючи теплоізоляцію?

Утеплюючи стіни, трубопроводи та металоконструкції ми не тільки економимо кошти, а й забезпечуємо затишок, комфорт в приміщеннях.

Теплоізоляція стін за допомогою ТСМ Ceramic дозволяє враховувати всі погрішності стінових покриттів - щілини і недоліки конструкції, вихідний матеріал і дефекти, що виникають в процесі тривалої експлуатації будівлі.

 

ТСМ Керамічний - проста і доступна теплоізоляція. Матеріал призначений для отримання покриття на поверхнях будь-якої форми і в самих важкодоступних місцях. Може наноситися на металеву, бетонну, цегляну, дерев'яну, пластикову, гумову, картонну та деякі інші поверхні за допомогою кисті або безповітряного розпилювача. Покриття має гарантію 10 років. Термін експлуатації понад 20 років.

Сьогодні будь-який ремонт під ключ в Кременчуці передбачає обов'язкову теплоізоляцію трубопроводів і стін. Це дозволяє заощадити до 23% фінансових коштів на опаленні, що в середньому становить до 1000 - 2000 гривень на рік. Ці цифри змушують замислитися над тим, що про ізоляцію потрібно подумати заздалегідь або довірити теплоізоляцію в Кременчуці фахівцям компанії «ФОП Шаповал».

У нас ви можете замовити:

  •      Ремонт в Кременчуці з використанням теплоізоляційних покриттів ТСМ Керамік.
  •      Якісну теплоізоляцію стін, трубопроводів і металоконструкцій з використанням новітніх матеріалів.
  •      Розробку всієї необхідної проектної документації на будівництво в Кременчуці.
  •      Безкоштовну консультацію фахівця на всіх етапах виконання робіт.

 

Жодне комплексне будівництво в Кременчуці не можна вважати закінченим, якщо не виконана теплоізоляція трубопроводу відповідно до технічного завдання і відповідно до нових розробок.

ТСМ Керамічний - унікальний продукт нового покоління для теплоізоляції. Квартирне ремонт під ключ в Кременчуці стає прикладом якісно виконаних робіт, так як саме теплоізоляція в Кременчуці є гарантією комфортного проживання всіх членів сім'ї. Сьогодні, теплоізоляція стін під час ремонту в Кременчуці така ж послуга, як і укладання паркету або керамічної плитки, що вимагає професійного підходу.

 

Останні новини