Технагляд за будівництвом

Технагляд за будівництвом

Технічний нагляд за будівництвом

Наша служба технагляду Замовника є дочірньою структурою дослідної будівельної компанії, тому ми знаємо, як проблеми будівельників, так, їх прийоми, характерні помилки. Ми надаємо послуги з розробки та перевірки проектної документації. Проектно-кошторисна документація може включати в себе різні вимоги замовника. Іншими словами, розробка проектної документації - це визначення завдання замовника, відповідно до якого підрядник повинен виконати роботи. За результатами нашої діяльності, будівельної експертизи ми завжди вказуємо на недоліки, даємо рекомендації, як їх правильно усунути.

Уважно вивчивши кошторис, договір будівельного підряду, які пред'явили Замовнику будівельники до підписання, ми вже можемо скласти попередню думку про рівень будівельників. Так, наприклад багато фірм не включають до кошторисів певні види робіт, але які дійсно необхідно буде виконати - Замовник буде поставлений перед фактом збільшення вартості робіт. Навпаки, є інший прийом, коли можна вписати в кошторис ті роботи, виконання яких не вимагається згідно з технологією - вони не будуть зроблені, хоча Замовник їх оплатить.Також завжди незрозуміло, якщо компанія не вказує свій відсоток доходу (накладні витрати, планові накопичення :), якщо ці цифри не вказані відкрито, значить, вони включені у вартість матеріалів, тоді дізнатися, скільки насправді заробляє на Замовника будівельна компанія, видається проблематичним .

У загальному випадку, Замовник, природно неспеціаліст з будівництва, не може перевірити кількість заявлених матеріалів, необхідність зазначених робіт, змушений вірити всьому що напишуть. Недобросовісні будівельники часто користуються цим прийомом.

Наші фахівці під час будівництва відстежують дефекти, приймають грамотні рішення за відсутності таких або у будівельників.

Оплата нашої праці часто з лишком компенсується вже на стадії розгляду проектно-кошторисної документації, а також в подальшому окупається неодноразово.

Технічний нагляд будівництва - це постійний контроль якості проведених робіт на об'єкті до найдрібніших деталей, до повної відповідності проекту та будівельним нормам. Для себе, як для інженера технічного технагляду, ставлю основне завдання - забезпечити довгий, безаварійне і безпечне для людей функціонування об'єкта будівництва. Не мало важливо, щоб продукт будівельних робіт подобався Замовнику.

Будівництво об'єктів проводиться з дотриманням будівельних норм, правил і стандартів. Будівельно-монтажні організації та Забудовники виконують забезпечення необхідної якості і надійність будівель і споруд на всіх стадіях створення будівельної продукції шляхом здійснення комплексу технічних, економічних і організаційних заходів з ефективного управління якістю. Ці заходи включають сукупність заходів, методів і засобів, спрямованих на забезпечення відповідності якості будівельно-монтажних робіт і закінчених будівництвом об'єктів вимогам нормативних документів і проектної документації.

Останні новини