Поради

Тканинні і плівкові натяжні стелі в Кременчуці

Як відомо, натяжні стелі є підвісною конструкцією, яка встановлюється трохи нижче основної стелі. В якості основного матеріалу натяжних стельових систем використовується плівка ПВХ або поліестерова тканина.

Після монтажу натяжні системи знижують рівень основної стелі мінімум на 9 мм (тканинні) або на 40 мм (ПВХ плівка). Однак ці показники втрати висоти основної стелі вважаються дуже скромними, якщо порівнювати їх з іншими видами підвісних стель.

Як вже говорилося раніше, існують дві категорії натяжних систем, які поділяються за такими видами матеріалів, як: плівкові і тканинні. Зараз ми докладніше розглянемо, в чому ж переваги і недоліки цих систем, а також ознайомимося зі статистикою зростання популярності однієї з них.

Причини популярності плівкових стель

Згідно з даними, зібраними за останні роки, приблизно 9 з 10 натяжних стель, що вмонтовуються в Кременчуці - це стелі з ПВХ плівки. Виникає цілком природне запитання «У чому ж причина того, що саме плівка ПВХ так широко застосовується у виготовленні натяжних стель?»Відповідь дуже проста: можливість створення вражаючого багатства кольорової гами і різноманітність фактур забезпечили плівковим стелях належну популярність. Варто зауважити те, що стелі з плівки так само виготовляються з рулонних матеріалів. Однак в тому випадку, якщо ширини матеріалу недостатньо для покриття стелі, то майстер може легко спаяти полотно з декількох шматків.

 

Трохи про недоліки тканинних систем

Тканинні стелі в Кременчуці поширені не так, як плівкові. Власне ця тенденція спостерігається не тільки в нашому місті, а й по всій Україні.
Тканинні стельові матеріали не піддаються склеюванню або пайку. З цих міркувань такі стелі здобули назву «безшовні». Таким чином, виходить, що якщо ширини рулону не вистачає на всю ширину стелі, то це можете створити певні проблеми.

Фактура абсолютно всіх тканинних стель характеризується матовою, рівною, злегка бархатистою поверхнею, яка має ідеальний і однорідний колір.

Завдяки такому багатому вибору фактур і квітів, створюються унікальні і неповторні інтер'єри.

Останні новини