Поради

Установка багаторівневих натяжних стель

Монтаж багаторівневих стельових систем трохи відрізняється від установки натяжних стель, оскільки для якісної установки необхідно проводити точні виміри приміщення, і суворого виконання робіт згідно розробці дизайнерського проекту. Однак принцип монтажу мало чим відрізняється від установки прямолінійних стель.

Час установки багаторівневої стельової системи

Звичайно ж, установка багаторівневих натяжних стель проходить набагато довше (1-2 дні), оскільки це більш складна конструкція. Але, якщо порівнювати ту ж систему, яка виконана повністю з гіпсокартону, то монтаж конструкції з використання натяжних полотен пройде в три рази швидше!

Вартість багаторівневих натяжних стель

Якщо раніше натяжні полотна вважалися дорогим задоволенням, то зараз це давно в минулому. Вартість полотна значно знизилася, а це, в свою чергу, дозволило повністю витіснити гіпсокартон, як більш відповідний матеріал для створення багаторівневих стельових конструкцій.

Недоліки гипсокартонових багаторівневих стель

Крім того, що гіпсокартон сьогодні став більш дорогим матеріалом, він ще й має ряд недоліків, які, власне, і стали причиною занепаду його популярності.

Гіпсоркартон - славиться своєю крихкістю, він легко ламається і розфарбовується. Для створення криволінійних поверхонь його, звичайно, можна викривляти, однак натяжний полотно в такій ситуації є явним фаворитом, оскільки плівка приймає будь-яку форму.

З плином часу гіпсокартонні стельові конструкції покриваються тріщинами. І відбувається це в незалежності від якості матеріалу або ж монтажних робіт. До того ж цей матеріал чутливий перепадів температур.

Згубний вплив вологи однозначно призводить до виникнення пошкоджень на його поверхні. До того ж зайва волога, як відомо, призводить до утворення грибка, що може створити багато дискомфорту і зайвих проблем.
Установка багаторівневих натяжних стель в компанії «Demi-Lune»

Індивідуальні дизайнерські проекти, великий експлуатаційний термін, що зачаровує зовнішній вигляд - багаторівневі натяжні стелі «Demi-Lune» здатні стати прикрасою абсолютно будь-яке приміщення!

Останні новини