Поради

Переваги багаторівневих натяжних стель

Багаторівневі стелі - це найбільш підходящий вихід для шанувальників унікального дизайну. Сьогодні багаторівневі натяжні конструкції з легкістю і назавжди витіснили гіпсокартонні.

Що є причиною цього і в чому ж полягає популярність багаторівневих натяжних стель? Звичайно ж, головну роль в цьому відіграють переваги натяжних конструкцій, і зараз ми докладніше розглянемо кожне з них.

Отже, переваги багаторівневих натяжних стель:

  1. Простота догляду. Завдяки антистатичним властивостям натяжний полотно не накопичує пил. На поверхні не утворюється волога. Однак якщо ви все ж вирішили протерти полотно, то робити це необхідно вологою губкою з використанням миючих засобів, в складі яких повністю відсутні будь-які абразивні частинки.
  2. Особливий дизайн в кожному приміщенні. Багаторівневі стелі сприяють створенню різноманітних варіантів конструктивного оформлення. Індивідуальний проект, який проводиться з урахуванням особистих переваг, рівня освітленості і розмірів приміщення, а також необхідності зонування.
  3. Естетика. Багаторівневі стельові системи приховають будь-які недоліки і нерівності основної стелі. Крім того, в простір між основною і натяжною стелею можна провести будь-які комунікації (електропроводку, пожежну або вентиляційну системи та ін.).
  4. Захист від затоплення і висока стійкість до зношування. Так само як і стандартний натяжна стеля, багаторівнева натяжна система здатна надійно захистити ваше майно від затоплення.
  5. Можливість зонування (розділення простору на зони). Відбувається це завдяки використанню кольорових гам і фактур навісних полотен. До того ж цьому сприяє також і система електроосвітлення, яка монтується в стелю.

Установка багаторівневих натяжних стель від компанії «Demi-Lune»

Ми гарантуємо високоякісні монтажні роботи, надійність створеної конструкції, розробка індивідуального дизайну для кожного клієнта, консультація клієнтів, а також допомога в індивідуальному відборі найбільш підходящих матеріалів.

Сотні щасливих клієнтів вже давно оцінили всі переваги багаторівневих натяжних стель від компанії «Demi-Lune». А чого чекаєте ви?

 

Останні новини