Поради

Багаторівневі натяжні стелі

Натяжні стелі завоювали просто величезну популярність серед любителів неповторного інтер'єрного дизайну. Однак крім головних переваг (захист від затоплення, ідеальна поверхня, тривалий експлуатаційний термін, хороші шумоізоляційні якості та ін.) Натяжні стельові системи мають ще одним якістю - завдяки натяжних стель можна з легкістю споруджувати багаторівневі стельові конструкції будь-якої складності.

Раніше для установки дворівневих стель, як відомо, завжди використовували гіпсокартон, але в наші дні його практично повністю витіснили більш якісні, універсальні і легкі в установці натяжні стельові полотна.

Що таке багаторівнева натяжна стеля?

Багаторівнева стельова система - це спеціальна конструкція, що складається з головного каркаса і прикріплених до нього декількох полотен, які монтуються на різній висоті по відношенню до основної стелі.

Головна перевага використання натяжних полотен полягає в тому, що для створення унікального дизайну стель можна використовувати практично весь асортимент різноманітних фактур: матові, глянцеві, перламутрові, тканинні полотна, полотна з розписом або фотодруком. Вам доступно будь-яке поєднання, а багатство колірної гами дозволяє створювати неповторний дизайн стелі.

Установка багаторівневих натяжних стель в компанії «Demi-Lune»

Якісні монтажні роботи будь-якої складності, гарантована надійність створеної конструкції, консультація клієнтів, а також допомога в індивідуальному відборі найбільш підходящих матеріалів - все це доступно кожному клієнту компанії «Demi-Lune». Тільки професійне виконання кожної поставленої задачі є головним правилом нашої організації.

Вирішили встановити багаторівневий натяжна стеля? Тоді будьте впевнені в тому, що замовляючи наші послуги, ви отримаєте неповторний і оригінальний дизайн вашого стелі.

Детальніше про багаторівневих натяжних стелях в Кременчуці ви зможете дізнатися за телефонами: 067-778-27-87, 067-535-02-97, 067-590-82-42 або за допомогою форми зворотного зв'язку на нашому веб-сайті.

Останні новини