Поради

Відповіді на типові запитання

Як правильно підготувати приміщення для монтажу натяжних стель?

Насамперед необхідно зробити поверхню стін абсолютно рівною, а також очистити стіни від відшарувалися частинок старого покриття стін. Ця процедура необхідна для виключення провисання полотна.

Чи можна мити натяжний полотно або як доглядати за натяжною стелею?

Матеріал полотна не допускає скупчення пилу і бруду на поверхні і особливий догляд за ним не потрібно. Для підтримки чистоти досить 2 рази в рік проводити профілактичну прибирання. Однак випадки буваю різні, і при необхідності ви можете протерти полотно вологим шматочком тканини з додаванням миючого речовини, в складі якого немає агресивних або абразивних частинок.

Чи може світильник пошкодити натяжний полотно?

Полотно дуже чутливо до високих температур. Щоб уникнути пошкодження поверхні натяжної стелі, вам необхідно уважніше придивлятися до потужності світильників. Вона повинна складати не більше 50 Вт, а для лампочок з ниткою розжарювання не більше 40 Вт.

Завдає натяжна стеля будь-якої шкоди здоров'ю?

Якісні полотна для натяжної стельової системи абсолютно нешкідливі. Їх з легкістю можна монтувати навіть у медичних установах, школах або дитячих кімнатах, оскільки вироби відомих марок проходять ретельну перевірку і тестування.
Різкий запах, який виходить від натяжна стельової системи, означає низьку якість полотна. В такому випадку необхідно терміново замінити полотно на більш якісне.

Наскільки сильно помітні шви на натяжній стелі?

Якісний монтаж натяжної стелі передбачає розміщення швів ближче до стін приміщення. До того ж шви полотна абсолютно непомітні, а сучасні натяжні стелі можуть включати в себе і безшовне полотно.

Чи є переваги у натяжних стель?

Для більш зручного викладу перерахуємо основні переваги натяжних стель у вигляді списку.
Отже, перелік головних переваг натяжна стельової системи:
• надійність і довговічність експлуатації;
• зручність і висока швидкість монтажу;
• багатство колірної гами дозволяє втілювати в життя навіть найбільш сміливі дизайнерські проекти;
• натяжна стеля може захистити приміщення від затоплення;
• тривале збереження первісного вигляду.

Які недоліки натяжних стельових систем?

Звичайно ж, у натяжних стель є як плюси, так і мінуси і зараз ми також перерахуємо їх у вигляді списку.
Недоліки натяжних стель:
• Полотно дуже погано протистоїть механічним пошкодженням. Його дуже легко проткнути і порізати під час перестановки меблів.
• Установка потужних світильників згубно впливає на натяжна стеля.
• Під час виникнення протягу відбувається ефект загортання полотна. Причиною цього є циркуляція повітря між основною стелею і натяжним полотном. Це не особливо серйозний недолік, оскільки часто цей ефект непомітний і ніяким чином не впливає на структуру полотна.

Чи виникає конденсація під полотном натяжної полотна?

Відповідь на це питання криється в фізичних процесах. Волога - це конденсат, а конденсація можлива тільки при температурній різниці поверхні. Оскільки полотно натяжної стелі приймає кімнатну температуру, виникнення вологи - неможливо.
Чи необхідно рухати меблі при монтажі натяжної стелі?
Для монтажу натяжних стель використовують спеціальну повітряну гармату, яка нагріває повітря всередині приміщення. Якщо висока температура може стати причиною пошкодження меблів, то краще винести її з приміщення. Крім того, монтаж передбачає і свердління стін, що призведе до появи пилу, який осідає на будь-якому предметі.

Як відкачати воду з-під полотна при затопленні?

Насамперед постарайтеся заспокоїтися і не робити будь-яких дій, оскільки без необхідних знань ви можете завдати непоправних пошкоджень. Кращим варіантом буде викликати фахівця від компанії, яка проводила монтаж стелі. Фахівець зможе правильно відкачати воду з допомогою спеціального шланга. Після просушування до натяжної полотна повернеться первинний зовнішній вигляд.

Чи можна встановлювати натяжна стеля після поклейки шпалер?

Монтаж натяжної стельової системи краще проводити до поклейки шпалер або будь-яких інших видів ремонту, оскільки установка стель передбачає свердління стін для прикручування багетів. Через свердління утворюється велика кількість пилу і бруду, яка осідає на поле і стінах.
Однак ви завжди можете скористатися будівельної плівкою для захисту поверхонь приміщення, так що вибір за вами.
Наскільки опуститься натяжна стеля після установки?
Спеціальний багет для монтажу стельового полотна кріпиться на відстані 3 - 4 сантиметрів від основної поверхні, а остаточне відстань залежить тільки від габаритів конструкції світлового обладнання.

Останні новини