Поради

Натяжна стеля неприємно пахне? Кілька порад як від цього позбавитися

Скарги клієнтів на появу неприємного запаху після установки натяжна стельової системи трапляються досить часто, і це може значно зіпсувати уявлення людей про натяжні стелі і разом перекреслити всі їхні переваги.

Зараз ми докладніше розповімо про те, що ж є причиною різкого запаху, чи може його поява залежати від виробника і що можна зробити для його усунення.

Почнемо з того, що неприємний запах, який видають натяжні стелі, є наслідком технології їх виготовлення. Точніше різкий запах з'являється через застосування полівінілхлориду, який піддається температурній обробці. Причому цей запах мають абсолютно будь-які стельові плівки, будь то всесвітньо відомий бренд або дешевий китайський виробник. У перші 2 або 4 тижні будь-які натяжні стелі будуть мати різкий запах. Єдина різниця полягає в тому, що дешеві натяжні стелі можуть видавати різкий запах і після встановлених термінів.

Якби виробники могли дозволити собі при такому масовому виготовленні близько двох тижнів зберігати стельовий матеріал в складському приміщенні, ми ніколи б і не дізналися про те, що натяжна стеля може бути джерелом неприємного запаху. Після виготовлення плівку відразу ж скручують у рулони і, оскільки це не має ніякого впливу на її якість або фізичні властивості, плівку готують до транспортування. Звичайно ж, очищення від неприємного запаху в багатошаровому рулоні просто неможливо. Вивітрювання плівки відбувається тільки після установки натяжної стелі, тому присутність неприємного запаху в перші 2-3 тижні цілком природно. Єдиний спосіб усунення цього запаху - це банальне провітрювання приміщення.

Турбуватися варто лише в тому випадку, якщо після закінчення встановленого терміну і щоденного провітрювання цей запах не зникає, оскільки це характеризує низька якість матеріалу полотна.

Існують і такі матеріали стельового полотна, що не видають ніякого запаху. Ці полотна не містять полівінілхлориду, а для їх установки немає необхідності нагріву. Безумовно, цей матеріал має перевагу перед плівками з вмістом ПВХ, але і його вартість значно завищена.

Також запах може знову з'явитися після ремонту натяжної стелі, але найчастіше для його усунення Вам буде достатньо одного провітрювання.

Так, напрошується тільки один висновок: неприємний і різкий запах, що виходить від нового натяжної стелі - нормальне фізичне явище, про який не варто особливо турбуватися. Це не принесе абсолютно ніякої шкоди. Можете відкинути всі страхи або сумніви, і сміливо замовляти установку натяжної стелі.

Останні новини