Поради

Натяжна стеля як спосіб захисту від затоплення

Як часто ви чули про затоплених сусідами квартирах і повністю зіпсованому майні? Якщо ви самі ніколи не бували в такій неприємній ситуації, то сміливо можете сміливо вважати себе щасливчиком. Але на жаль, триватиме це може недовго, оскільки ніхто з мешканців багатоповерхових будинків не застрахований від аварійної поломки водопроводу або навіть елементарної неуважності сусідів зверху.

Єдине, що може пом'якшити наслідки затоплення - це установка натяжних стель.

Якими б сильними не були ваші сумніви щодо цього, конструкція натяжних стель реально здатна врятувати ваше майно від потопу і це зовсім не є який-небудь фантастичною історією.

Яким же чином натяжні стелі рятують від затоплення?

Існують різноманітні способи декорування стельової поверхні, наприклад, фарбування, оздоблення декоративною плиткою, поклейка шпалер і т. Д.

Звичайно ж, кожен з цих способів також як і монтаж системи натяжних стель, має свої переваги і недоліки. Але ні у одного з цих методів немає можливості запобігти затопленню. З цим здатні впоратися тільки натяжні стелі.

Відбувається, так кажем ця рятувальна операція вашого майна за рахунок конструктиву натяжних стель. Вся справа в здатності полотна розтягуватися і не пропускати вологу, завдяки внутрішньому покриттю вологостійкої плівки. Звичайно ж, міцності натяжних стель не безмежні і матеріал здатний утримувати обмежений обсяг води певний час, а саме до 100 літрів води на 1 м2 на строк до трьох днів.

План дій при затопленні

Не варто сумувати від побаченого міхура на стелі. Звичайно ж, в залежності від обсягу води вид у нього може виявитися цілком значним, але раніше вже говорилося про характеристики міцності натяжної полотна. Тим більше все це цілком можна виправити і ваш натяжна стеля цілком зможе знайти первинний вигляд.

Крок №1

Першим, що необхідно зробити - це відключити електроживлення вашої квартири, оскільки вода вважається відмінним електропровідниками і запобіжні заходи зовсім не будуть виконані даремно.

Крок №2

Далі необхідно визначити джерело проблеми. Найчастіше цим джерелом є сусіди або аварійна ситуація з водопроводом.

Крок №3

У тому випадку, якщо причину потопу неможливо ліквідувати своїми силами, варто негайно звернутися в відповідну технічну службу.

Крок №4

Завершальним етапом усунення неполадки є виклик фахівця, який встановив ваш натяжна полиць, який зможе усунути воду з-під полотна.

Останні новини