Поради

Натяжна стеля "Зоряне небо"

Нічне небо, що світиться мільйонами яскравих вогнів, здавна зачаровувало людей своєю неймовірною красою і таємничістю. Тому зовсім не дивно, що ми можемо спостерігати всю пишноту зоряного неба не тільки тоді, коли сонце заходить за горизонт, а ще й на зображеннях предметів мистецтва і архітектури протягом всієї історії людства.
Але сьогодні, завдяки новим технологіям, щоб насолодитися сяйвом нічного неба нам не потрібно мерзнути на вулиці холодними вечорами або ходити по музеях в пошуках бажаних картин, досить просто встановити в будинку натяжні стелі з системою «Зоряне небо». У підсумку ви отримуєте свій особистий зоряне небо прямо на стелі вашого житла за відносно невелику вартість, яке доставить вам чимале задоволення, дозволяючи щоночі спостерігати за небесними світилами не встаючи при цьому з ліжка.
За своєю суттю натяжні стелі з системою «Зоряне небо» є декоративним освітленням і ніяким чином не зможуть замінити звичні для нас люстри або світильники.

Компонуватись системи можуть трьома основними способами:
  •    Оптоволоконное «зоряне небо». Ця система більш доступна і популярна через свою низьку вартість і складається з оптоволоконного кабелю, діаметр якого становить 0,75 мм. Насиченість світіння залежить від кількості точок на квадратний метр.
  •    «Зоряне небо» з кришталем Swarovski вважається найдорожчою з усіх видів систем. Найчастіше система встановлюється на матових стелях, оскільки таке покриття дозволяє надати кришталика особливий обсяг, що створює дуже красивий зоряний ефект.
  •    Світлодіодне «Зоряне небо». Така система дуже складна у виконанні, але і в той же час найефектнішою. Складається система з твердого каркаса, світлодіодів і блоку управління. Управляється дистанційним пультом. Завдяки програмному управлінню світлодіодна система дозволяє спостерігати безліч природних явищ (комети, північне сяйво і т. Д.)

Ви можете замовити установку натяжної стелі з системою "Зоряне небо" в нашій компанії Demi-Lune і кожен день насолоджуватися сяйвом зірок у вашому будинку.

Останні новини