Поради

Матова або глянсова натяжна стеля?

Часто люди, які вибирають стельове покриття, зупиняються на тому, що не можуть визначитися, який же саме натяжна стеля буде відмінно вливатися в інтер'єр. І це зовсім не дивно, адже як матові, так і глянсові покриття мають свої переваги, постійно конкуруючи між собою. Звичайно ж, щоб зробити раціональний вибір потрібно детально розглядати обидва варіанти.

Глянсове стельове покриття.

Глянцеві полотна мають «дзеркальний» ефект, що дозволяє відбивати світло і предмети інтер'єру з практично стовідсотковою точністю. Вони відмінно увіллються в інтер'єр з низькими стелями, оскільки відображає ефект з легкістю збільшує обсяги кімнати. Також такий вид полотна дозволяє створити унікальний дизайн і дає можливість експериментувати з освітленням і різноманітністю колірної гами. Темний глянець користується великою популярністю через посиленого властивості відображення предметів.

Недоліки цього покриття полягають в тому, що воно вимагає особливого догляду і погано переносить низькі температури і високу вартість. Ще одним мінусом можна назвати те, що глянцеві полотна монтуються за допомогою швів, які можуть виділятися, не дивлячись на ширину 2,0 мм.

Матові полотна.

Ці натяжні полотна відрізняються від глянцю здатністю створювати особливий комфорт. Матові стелі підходять під будь-який інтер'єр, створюючи ефект дуже якісного фарбування. Їх можна перефарбовувати і наносити на поверхню різні візерунки. Вони відмінно справляються з низькими температурами, мають більш низьку вартість і можливість безшовної установки, що є явною перевагою.

З недоліків можна виділити тільки їх низьку вологостійкість і не такий багатий вибір кольорів, як у глянцевого матеріалу.

Уподобання до вибору матеріалу натяжної стелі грунтується тільки на смакових особливостях кожної людини, але будь-яке покриття, яке б ви не вибрали, допоможе створити теплий, затишний, незабутній і комфортний інтер'єр в кожній кімнаті.

Останні новини