Поради

Шумоізоляція стель

Шумоізоляція стін - цілком звичне для нас явище, що дозволяє відчувати себе більш комфортно у себе вдома і позбутися від сторонніх шумів. Звичайно ж, ховаючи шар ізоляційного матеріалу за гіпсокартонної стінний конструкцією, ви крадете свій простір, однак такі заходи часто необхідні, оскільки міжкімнатні стіни бувають дуже тонкими, щоб забезпечити гідну шумоізоляцію без будь-яких додаткових заходів.

Те ж саме можна сказати і про стелю, оскільки на поверх вище може цілком оселитися сім'я слоників, яка любить приймати у себе гостей-танцюристів з невгамовними маленькими дітьми. Ця проблема теж вирішувана, оскільки шумоізоляцію стелі виконати зараз можна без будь-яких проблем і складнощів.

Як і у випадку зі стінами, при звичайному методі шпаклівки поверхні виконати ізоляцію від сторонніх шумів неможливо, тому найбільш частим варіантом досі були гіпсокартонні конструкції. Однак набрали високі обороти популярності натяжні стелі також дають можливість зробити свою квартиру тихіше і затишніше.

Шар шумоізоляційних матеріалів закріплюється на поверхні стелі замість повітряного прошарку, яка все одно повинна була б бути, а потім все затягується ПВХ плівкою. Ніхто навіть не здогадається про те, що стеля ізольований, поки не переконатися у відсутності тупоту сусідів зверху.

Вартість натяжної стелі з шумоізоляцією, звичайно ж, змінюється, однак різниця не така істотна, щоб відмовляти собі в тиші і спокої. Крім того, швидкість робіт залишається цілком прийнятною, та й простору Ви украдете трохи, тому стеля з шумоізоляцією - рішення дуже вигідне і раціональне, особливо для людей з чуйним сном.

Останні новини