Про компанію

Натяжні стелі в Кременчуці, будівництво та ремонт під ключ

Наша компанія є дилером французької фірми Demi Lune з 2004 року займаємося установкою натяжних стель, а з 2008 року спільно з компанією «Новоспецбуд» надаємо послуги будівництва і ремонту під ключ в Кременчуці, Полтаві, Криму.

Ми люди творчі і з любов'ю ставляться до своєї роботи. Багато хто працює в нашій компанії з дня її заснування, деякі прийшли до нас недавно. Але всі ми - одна дружна сім'я, і ​​працюємо як одна команда. У нас кожному є що сказати про свою роботу.

Основний напрямок - це французькі натяжні стелі. Ми можемо сміливо заявити - ми є лідерами у своїй галузі.

Чому саме натяжні стелі від ФОП Шаповал О.М.?

         Фахівці компанії використовують тільки перевірені матеріали від надійних постачальників, крім цього, саме французькі натяжні стелі відповідають всім європейським стандартам якості і є лідерами у своїй галузі.
         Всі фахівці компанії мають відповідний рівень професійної підготовки, що дозволяє гарантувати якість монтажу натяжних стель Demi-Lune.
         Прямі поставки дозволяють не підвищувати ціни на французькі стелі, для Кременчука така пропозиція є єдиним варіантом оформити замовлення з гарантією якості і низьких цін.

Вам потрібні докази? Все просто - доказом є французькі натяжні стелі Demi Lune в міських квартирах, офісних приміщеннях, залах ресторанів, кафе, виставкових і концертних залів (фотозвіт можете переглянути у відповідному розділі сайту).Також про якість робіт свідчать здані в експлуатацію, спільно з фахівцями компанії «Новоспецбуд», житлові і виробничі будівлі і приміщення в центрі міста і на його околиці, відгуки клієнтів компанії, які залишилися задоволені проведеними будівельними та ремонтними роботами. До кожного етапу будівництва, ремонту або монтажу фахівці ФОП Шаповал О.М. підходять не тільки зі знанням справи, але і з урахуванням всіх вимог до техніки безпеки.

Будівництво та ремонт під ключ

Другим напрямком компанії ФОП Шаповал є ремонтно-будівельні та оздоблювальні роботи. Ми займаємося від невеликого косметичного ремонту до будівництва під ключ. Маючи багатий досвід у цій сфері, високо-кваліфікований персонал і низькі ціни, ми перевершуємо багатьох конкурентів.

Увага! Потрібні натяжні стелі в Кременчуці? Хочете побудувати будинок, котедж? Зробити ремонт?
Ви можете звернутися до нас за професійною консультацією з приводу свого ремонту, вибору натяжної стелі або дизайну квартири / офісу / приміщення. Наші фахівці безкоштовно дадуть вам вичерпну інформацію по вашому запиту. Консультацію можна отримати в офісі компанії.

 

Останні новини