Металопластикові вікна

Металопластикові вікна

Металопластикові вікна - Кременчук

Вікна та двері - це частина Вашого життєвого простору і оформлення Вашої житлового середовища. Тому Ви повинні приділити правильному вибору металопластикових вікон найпильнішу увагу.
Вікно вважають одним з найбільш важливих будівельних елементів будинку. Воно є чимось набагато більшим, ніж просто конструкція, що захищає нас від несприятливих впливів зовнішнього середовища. Воно наповнює фасад життям і надає додаткову привабливість Вашому будинку. Ми можемо запропонувати Вам елементи, що дозволяють створити різну геометричну форму і дизайн Вашого вікна. Різноманіття колірних рішень. Шпроси - накладні, або розміщені всередині склопакета. Витончений зовнішній вигляд. У наших віконних конструкціях можна використовувати не тільки звичайне, але і рельєфне скло, ефективно застосовується для скління ванних кімнат і дверей.

У наших профільних системах застосовується екологічно чистий стабілізатор на основі кальцій-цинку замість свинцю. Завдяки цьому поліпшується не тільки екологія навколишнього середовища, але і якість вікна в кожній його життєвої фазі: воно ще більш стійке до погодних умов, ще довше зберігає блиск, ще більш безпечно для здоров'я при переробці.

Навіть в стандартній комплектації наші металопластикові вікна відрізняються прекрасною тепло-і звукоізоляцією. Ще більш підвищити її можна за допомогою спеціальних енергозберігаючих склопакетів. На додаток до прекрасних ізоляційним якостям дана віконна система дозволяє також використовувати противовзломную фурнітуру і скло для досягнення найвищого ступеня безпеки.

Можливі варіанти конфігурації металопластикових вікон з установкою в Кременчуці:

Останні новини