Архітектурне проектування

Архітектурне проектування

Архітектурно-будівельне проектування

Будівництво нових будівель і споруд, а також реконструкція та капітальний ремонт існуючих об'єктів - високо технологічне, складна і відповідальна справа. Всі такі роботи проводяться відповідно до чинних будівельних норм і правил, і профільним законодавством.

Першим необхідним елементом будівельного процесу є архітектурне проектування, предваряющее початок робіт на об'єкті. Архітектурний проект є офіційним документом, що дає право на проведення будівництва, реконструкцію або капітальний ремонт. Крім того, проект зобов'язує будівельників виконувати включені в нього положення та умови проведення робіт.

Проект представлений у вигляді повної письмовій робочої документації за такими розділами:

  • архітектурно-будівельний;
  • проект електропостачання;
  • проект опалення;
  • проект вентиляції;
  • проект водопостачання;
  • проект каналізації.

Архітектурно-будівельне проектування може включати і інші напрямки проектування в залежності від умов самого об'єкта, що проектується.

Висококваліфіковані фахівці нашої компанії брали участь в проектуванні більше 100 об'єктів. 25 років на ринку проектування, бездоганна професійна репутація нашого підприємства, сертифіковані інженери-проектувальники - об'єктивні фактори професіоналізму колективу. Це дає нам можливість і право братися за розробку найскладніших проектів.

Наше підприємство приймає замовлення від підприємств і організацій приватного сектора економіки, а також від державних органів. Приватні особи теж можуть замовити проект реконструкції, ремонту або будівництва будинку, малого підприємства.

Всі попередні консультації ми проводимо з нашими клієнтами безкоштовно. І здійснюємо кураторський нагляд за зводяться або реконструюються за нашим проектом об'єктом.

Заявки на проектування приймаємо за наступними телефонами:
(05366) 3. 06 66, (050) 302 22 32, (067) 540 94 54
топки О.В., ГІП Шаповал О.В.

Технічне (експертне) обстеження будівель і споруд

Технічне обстеження будівель і споруд (або технічна експертиза) - один з видів нашої професійної діяльності. Своїм замовникам ми пропонуємо технічне обстеження будівель в Кременчуці і інших містах області. Наші експерти мають кваліфікаційні сертифікати, що дають право на проведення таких робіт.

Необхідність в проведенні експертизи з'являється у власників нерухомості, якщо будівельні роботи або реконструкція проводилися без відповідного узгодженого проекту.

Технічне обстеження будівель і споруд включає в себе кілька етапів:

  • виявлення дефектів, пошкоджень в конструкціях;
  • мотивована оцінка виявлених відхилень від норми;
  • складання та видача офіційного висновку про технічний стан об'єкта.

У документі містяться висновки і даються рекомендації на основі технічної оцінки. Документ дає аналіз відповідності об'єкта державним технічним нормам.

Всі питання, що стосуються технічної експертизи об'єктів можна обговорити зі співробітником компанії Данилейко А.В. по телефону 050 3022022

Останні новини