Натяжні стелі, Будівництво та ремонт під ключ

ФОП Шаповал запропонують вам кращі французькі натяжні стелі справжнього європейського якості, так як підприємство є дилером французької фірми Demi Lune з 2004 року, а спільно з компанією «Новоспецбуд» надає послуги будівництва і ремонту під ключ.
Phones

Ми надаємо послуги

demi-lune

Натяжні стелі, будівництво та ремонт в Кременчуці

Багаторічний досвід роботи, довгострокове співробітництво з підприємствами міста дозволяє виробляти якісні роботи по монтажу натяжних стель Demi Lune, а також проводити будівництво та оздоблювальний ремонт в Кременчуці спільно з компанією «Новоспецбуд».
Детальніше про нас Перейти
Poster

До переліку наших послуг також входять

Phone
Наш професіоналізм
На підприємстві працюють дипломовані фахівці, що пройшли жорсткий конкурсний відбір, що є гарантією професійного виконання поставлених завдань.
Phones
Хто ми?

Наша компанія є дилером французької фірми Demi Lune з 2004 року займаємося установкою натяжних стель, а з 2008 року спільно з компанією «Новоспецбуд» надаємо послуги будівництва і ремонту під ключ в Кременчуці, Полтаві, Криму.

Ми люди творчі і з любов'ю ставляться до своєї роботи. Багато хто працює в нашій компанії з дня її заснування, деякі прийшли до нас недавно. Але всі ми - одна дружна сім'я, і ​​працюємо як одна команда. У нас кожному є що сказати про свою роботу.

Чому ми?
Наші роботи виконуються професіоналами

Останні новини

Зв'язатися з нами

Адреса
Вулиця Олега Кошового, 14, Кременчук, Полтавська область, 39600
Зв'яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом і наші менеджери дадуть відповідь на всі Ваші запитання! ...